Сруб-дом - карпатские срубы

деревянные дома, бани из сруба с доставкой из Карпат - высокое качество, низкая цена

clock for blog скрипт часов для сайта

 

 

 

Как продлить жизнь сруба.

Як продовжити життя зрубу.

Багато хто мріє про великий добротний заміський будинок (деревянный дом). Про такий, в якому можна було б зібратися зі своєю родиною або ж провести парочку тихих вечорів наодинці, сидячи біля каміна і насолоджуючись спокоєм. На відміну від каменю і цеглини, дерев'яні будинки по праву вважаються найбільш затишними і краще всього зберігають тепло, при цьому пропускаючи повітря і забезпечуючи природну вентиляцію. Завдяки цьому повітря в дерев'яних будинках не буває затхлим і завжди може похвалитися приємним ароматом.

У дерева, окрім очевидних позитивних сторін, є ряд недоліків. Найголовнішою з них є схильність дерев'яних будинків дії довкілля і природних явищ. Маючи дуже пористу структуру, дерево прекрасно вбирає воду. Оскільки вологість довкілля непостійна, дерево, подібно до губки насичуючись вологою, не затримує її надовго, і тому в посушливу пору може, навпаки, висохнути. Через це з часом дерев'яні конструкції набувають покоробленого вигляду, а пиломатеріали чорніють. Сонце і ультрафіолетові промені нешкідливі для самого дерева, але їх вплив псує естетичний вигляд конструкції : незабарвлене дерево втрачає свій природний ясно-жовтий приємний відтінок і стає сірим.

Варто також врахувати згубну дію комах. Справжньою катастрофою є терміти, здатні буквально цілком зіпсувати цілий будинок. Найбільшу ж небезпеку для дерев'яних будівель представляють мікроорганізми, що шкодять їм, поява яких взаємозв'язана із зайвою вологістю. Це різні бактерії, мох, пліснява і грибок. Вони розкладають структуру дерева, перетворюючи його на гнилизну і труху.

Щоб захистити ваш зруб (сруб) необхідно ще на етапі будівництва використати спеціальні засоби, здатні впоратися з усіма проблемами. У новому будинку необхідно покрити усю дерев'яну поверхню спеціальним просоченням – ґрунтовкою та антисептиком. Таке просочення захищає дерево від бактерій і грибків (робить фунгіцидну і ангицидну дію). Вона проникає в деревину і блокує розвиток в ній мікроорганізмів. Просочення підрозділяються на два види - розчинники, що містять воду і органічні. Просочення з органічним складом дорожчі, але їх проникаючі властивості на порядок вищі. Після нанесення і висихання грунтовки практично не залишають слідів, оскільки вони мають прозору основу або ж легкий зеленуватий відтінок, який з часом повністю зникає. Якщо ви не зробили заходів по захисту вашого будинку заздалегідь і раптом помітили сліди появи грибка або плісняви, то для таких випадків передбачені спеціальні антибактеріальні склади, здатні вилікувати і повністю знищити недугу, що з'явилася.

На жаль, грунтовки захищають лише від комах і мікроорганізмів, ніяк не впливаючи на розкладання дерева від вологи. Тут на допомогу приходить другий вид антисептиків - так звані водовідштовхувальні фінішні покриття. Вони створюють захисну плівку на дерев'яній поверхні, яка перешкоджає зайвому вбиранню вологи. Ця плівка дуже еластична, тому не утворює тріщин і дозволяє дереву " дихати". Завдяки цьому усередині не скупчується паротворна волога і не утворюється конденсат. Також ці покриття здатні захистити дерево від дії ультрафіолету і сонячних променів. Як і грунтовки, фінішні покриття мають основу, водовмісну або органічну, але на відміну від перших, можуть бути не лише прозорими, але і кольоровими. За допомогою таких кольорових покриттів ви можете підкреслити текстуру дерева або ж радикально змінити його колір.

Для захисту від дії вогню існує окремий вид просочень, властивості і метод впливу яких кардинально відрізняються від антисептиків, описаних вище. Вогнезахисний склад робить деревину важко займистою, захищає її від дії жару. Також деякі антисептики " вогнегасники" здатні на випадок пожежі вспениваться, тим самим захищаючи конструкцію від вогню. Потурбувавшись про захист вашого зрубу ще на етапі будівництва, ви не лише захистите себе і свій дім, але і заощадите свої кошти. Завдяки цьому дерев'яний будинок зможе радувати вас ще довгі роки.

Ми забезпечимо будівництво якісних зрубів. При цьому наша ціна зрубу залишається для всіх. Впевнитись в цьому Ви можете замовивши у нас прорахунок зрубу за цими координатами.

 

КИЇВСТАР 096 704 52 52

life:) 063 715 82 80

Email: srub-karpaty@i.ua

Сайт:  www.сруб-дом.com.ua

Будемо раді співпраці!

vopros1

Проекты деревянных домов и бань

Вопросы - ответы

Деревянная скульптура.

Мы на You Tube