Сруб-дом - срубы из Карпат

деревянные дома, бани из сруба с доставкой из Карпат - высокое качество, низкая цена

Кровля для сруба.

 

Покрівля зрубу. Кровля для сруба.

Покрівля в дерев'яному будинку - це запорука майбутнього благополуччя і комфортного проживання. Наскільки добре буде зроблена покрівля, можна судити про якість зрубу (сруба). Від покрівельних робіт залежить довговічність вашого будинку, тому до цього типу робіт варто підійти з повною відповідальністю і ретельно відстежувати процес зведення.

Для покрівлі дерев'яного будинку, в тому числі і для будинку за технологією дикий сруб

можна використати практично усі традиційні матеріали. Підійде рулонна покрівля, яка сьогодні самий недорогий продукт на ринку, мідна або сталева покрівля, черепична покрівля або покрівля з дранка. Для дерев'яного будинку підійде і очеретяна покрівля.

 

Покрівлю для дерев'яного будинку вибирають керуючись її естетичними якостями, ціною і вагою усій конструкції.

Керуючись вашими фінансовими можливостями, варто вирішити виходячи з конструктивних особливостей будинки, замовляти ламаний дах або стандартну пряму. Ламана, природно дорожче і складніше зводиться, через більшу кількість витратного матеріалу, виходить багато стиків і ковзанів і багато відходів.

Визначившись з тим, яку покрівлю варто замовляти ви плавно підійдете до вирішення питання про монтаж обрешетування. Цей вид робіт дозволить вам рівномірно розподілити покрівельну масу на кроквяну систему, стіни і фундамент. Обрешетування служить для підтримки покрівлі, гідроізоляції і утеплювача в потрібному положенні.

Варто пам'ятати, що укладання даху йде з нижнього кута даху по напряму ліворуч-направо. Щоб не було протікань укладання покрівельних листів йде внахлест.

Для кращого ознайомлення з типами покрівельних матеріалів використовуваних у будівництві дерев'яних будинків, ми трохи розповімо про найбільш популярних з них.

Дерев'яна покрівля (деревянная кровля).

Дерев'яна покрівля - шиндель (гонт, дранка) - це досить дорога покрівля, яка виготовляється з цінних порід деревини (дуб, модрина, гірська смерека).

Дерев'яна покрівля "дихає", що дозволяє їй активно висихати, а при намоканні відбувається розбухання, забезпечуючи велику герметацию.

Дерев'яна покрівля має відмінні звукопоглинальні якості. У моменти, коли ви захочете насолодитися стуком невеликого граду, ви його просто не почуєте.

Дерев'яна покрівля виглядає дуже багато і залучає до себе увагу. Вона немов королева серед дахів сусідніх будинків. Її природні можливості роблять дах різних відтінків, що надає їй особливу привабливість і неповторність.

Термін експлуатації - 40-80 років.

Переваги - зовнішній вигляд, якість, стійкість до різних погодних умов

Недоліки - обмежений вибір кольорів, мало фахівців, готових зводити такий дах, складність конструкції.

Мідна покрівля.

Мідну покрівлю вважаю найдовговічнішим і дорожчим матеріалом.

Мідна покрівля з часом покривається патиною, яка робить її ще стійкішого до дій довкілля.

Мідна покрівля може приймати будь-яку конфігурацію, що дозволять утілювати в життя найсміливіші проекти. Монтування мідної покрівлі відбувається тільки на суцільне обрешетування методом фальцювання.

Термін експлуатації - 100-700 років

Переваги - довговічність, може приймати будь-яку конфігурацію, багато відтінків.

Недоліки - складність монтажу, ціна.

Натуральна черепиця.

Натуральна черепиця - це класика жанру, вона робить будинок, немов тільки що привезеним з казки. Натуральна черепиця - це довговічний, привабливий і стійкий покрівельний матеріал. Така черепиця підходить для будь-яких будинків, а її вага допомагає рівномірному осіданню будови.

Термін експлуатації - 80-100 років.

Переваги - морозостійкість, привабливість, вогнетривкість, великий вибір відтінків.

Недоліки - може бути погано обпалена, сама черепиця крихка і складно влаштована, вимагає посилення конструкції крокв, оскільки велика вага.

Очеретяна покрівля.

Очеретяна покрівля (кровля из камыша) досить новий матеріал, який стали використовувати для дахів будинків. Використовується для такої покрівлі водяний очерет. Він досить міцний і не схильний до високого проникнення вологи. Сам дах не намокає і витримує великі перепади температур.

Очерет, який використовують для такого даху, має бути вирощений в спеціальних умовах, а потім має бути просякнутий вогнетривким складом.

Очеретяний дах (камышовая кровля) - це не лише екологічність, але ще і постійно "гарна погода" у вашому будинку. Взимку буде тепле, а влітку прохолодно.

Термін експлуатації - до 100 років.

Переваги - привабливість, вологостійкість, теплоізоляція

Недоліки - висока вартість, необхідність обробки спеціальними складами, мало забарвлень, мало фахівців, складна у монтажі.

Розглянувши найбільш популярні види важкої покрівлі, ми змогли дати вам трохи інформації для роздуму. Вибір залишається за вами, обирати важку покрівлю або більш легкі і більш розповсюджені варіанти (металочерепиця, бітумна черепиця).

 

КИЇВСТАР 096 704 52 52

Email: srub-karpaty@i.ua

Сайт:  сруб-дом.com.ua

 

Также читайте еще статьи:

Канадский сруб.

Дом из бревна.

Цена сруба в Украине.

Деревянный сруб.

Дикий сруб.

Купить сруб в Киеве не проблема.

Сруб по правилам.

Сруб бани. Срубы бань.

Фундамент для сруба.

Проекты деревянных домов и бань

 

Статьи о срубах

Мы на You Tube

Деревянная скульптура.

Вопросы - ответы